سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
تازه ها
شما اینجا هستید: خانه » بایگانی نویسنده: بهرامی

بایگانی نویسنده: بهرامی

اشتراک به خوراک

سامانه جدیدمشاهده سوابق بیمه شدگان راه اندازی شد.

سامانه جدید مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی بعداز توقف چند ماه با شکل و شمایل و کاربری جدید راه اندازه شد. به گزارش آخرین اخبار حسابداری در این خصوص آمده است: گام اول: ثبت نام قابل توجه بیمه شدگان محترم : – از مرورگر های مطمئن و بروز مانند ... بیشتر بخوانید »

ملاک تشخیص سن برای برخورداری از مزایای تامین اجتماعی،شناسنامه ارائه شده دربدو بیمه شدن است.

ملاک تشخیص سن برای برخورداری از مزایای تأمین‌اجتماعی، شناسنامه‌ای است که در بدو بیمه‌شدن به این سازمان ارائه شده یا می‌شود. روابط عمومی این اداره کل با صدور اطلاعیه ای با اعلام این مطلب افزوده:هرگونه تغییراتی که پس از آن در شناسنامه بیمه‌شده روی دهد برای سازمان تأمین‌اجتماعی معتبر نخواهد ... بیشتر بخوانید »

کد پیگیری سوابق بیمه ای ارسال می شود.

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان سایت جدید مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی راه اندازی شد. اما در عین ناباوری کاربران نمی توانند وارد سیستم شوندو مشکل این است برای ورود به سایت از کاربران خواسته شده ثبت نام کنند در گام اول شماره ملی و شماره تلفن ... بیشتر بخوانید »

درباره تعهدات متقابل کارگرو کارفرما بیشتر بدانیم.

تعهدات ناشی از قرارداد کار ١-کارفرما موظف است در مقابل انجام کار توسط کارگر مبلغی را که از حداقل‌های قانون کار کمتر نباشد به‌عنوان دستمزد به وی پرداخت کند و امتیازات مندرج در قانون کار از قبیل پرداخت حق مسکن، حق عائله‌مندی، بن، حق سنوات پایان کار، عیدی و… را ... بیشتر بخوانید »

۳۰آبان آخرین مهلت ارسال لیست بیمه مهر ماه به تامین اجتماعی

۳۰آبان آخرین مهلت ارسال لیست بیمه مهرماه به سازمان تامین اجتماعی. . . طبق ماده ۳۹ قانون تأمین اجتماعی مهلت قانونی برای تحویل لیست و پرداخت حق بیمه هر ماه، حداکثر تا آخرین روز ماه بعد است.بر اساس قانون اصلاح شده تامین اجتماعی و برخی قوانین مرتبط مصوب سال ۸۷، ... بیشتر بخوانید »

۳۰ آبان آخرین مهلت ارسال لیست حقوق و دستمزد مهر ماه به امور مالیاتی

۳۰ آبان آخرین مهلت ارسال لیست حقوق و دستمزد مهرماه به امور مالیاتی . . . ماده ۸۶ پرداخت کنندگان حقوق هنگام هر پرداخت یا تخصیص آن مکلف اند مالیات متعلق را طبق مقررات ماده ( ۸۵ ) این قانون محاسبه و کسر و ظرف یکماه ضمن تسلیم فهرستی متضمن ... بیشتر بخوانید »

۳۰مهر آخرین مهلت ارسال لیست بیمه شهریور ماه به تامین اجتماعی

۳۰مهر آخرین مهلت ارسال لیست بیمه شهریورماه به سازمان تامین اجتماعی. . . طبق ماده ۳۹ قانون تأمین اجتماعی، مهلت قانونی برای تحویل لیست و پرداخت حق بیمه هر ماه، حداکثر تا آخرین روز ماه بعد است.بر اساس قانون اصلاح شده تامین اجتماعی و برخی قوانین مرتبط مصوب سال ۸۷، ... بیشتر بخوانید »

۳۰ مهرمهلت ارسال لیست حقوق شهریور ماه به امور مالیاتی

۳۰ مهرمهلت ارسال لیست حقوق شهریور ماه به امور مالیاتی . . . ماده ۸۶ پرداخت کنندگان حقوق هنگام هر پرداخت یا تخصیص آن مکلف اند مالیات متعلق را طبق مقررات ماده ( ۸۵ ) این قانون محاسبه و کسر و ظرف یکماه ضمن تسلیم فهرستی متضمن نام و نشانی دریافت ... بیشتر بخوانید »

چگونه شکایت شغلی خود را پیگیری کنیم؟

۱.هیئت‌های حل اختلاف وزارت کار: این هیئتها که در ادارات کار استانها تشکیل میشوند، به شکایات کارگران علیه کارفرمایان و برعکس در چارچوب روابط کار و ضوابط مندرج در قانون کار رسیدگی میکنند. ۲.دیوان عدالت اداری: یکی از وظایــف و اختیارات این دیوان رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم نسبت ... بیشتر بخوانید »

چه مسائلی بیشتر باعث اختلاف حقوقی کارگران و کارفرمایان می‌شود؟

در سال ۹۴ حدود ۹۳۴ هزار و ۱۳۱ پرونده اختلافات شغلی در بازار کار ایران ثبت شده است. آماری که نشان‌دهنده افزایش تعداد پرونده‌ها در دو سه سال گذشته۸ بوده است. جدیدترین آمارهای ارائه شده از سوی وزارت کار نشان می دهد در سال ۹۲ تعداد پرونده‌های اختلاف در بازار ... بیشتر بخوانید »

رفتن به بالا