چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷
تازه ها
شما اینجا هستید: خانه » بیمه تامین اجتماعی » مراحل اجرا برای…

مراحل اجرا برای…

غرامت دستمزد

    غرامت دستمزد ایام بیماری درمواردی که بیمه شده به دلیل بیماری یا بروز حوادث ناشی و غیر ناشی از کار و یا بیماری های حرفه ای، به طور موقت توانایی انجام کار را نداشته باشد و به تبع آن از دریافت مزد و حقوق محروم شود سازمان تامین ... بیشتر بخوانید »

بیمه بیکاری

     بیمه بیکاری بیکار از نظرقانون بیمه بیکاری بیمه شده ای است که بدون میل و اراده خودبیکار شده وآماده به کار باشد. شرایط لازم برای دریافت مقرری بیمه بیکاری مشمول قانون کار وتامین اجتماعی باشند تبعه کشور خارجی نباشند مستمری بگیر بازنشسته و یاازکارافتاده کلی نباشند دارای حداقل ... بیشتر بخوانید »

بیمه حرف و مشاغل آزاد

  نرخ پرداخت حق بیمه در بیمه حرف و مشاغل آزاد به سه صورت می باشد: الف):آن دسته از بیمه شدگانی که نرخ  حق بیمه آنها ۱۴ درصدی است که ۱۲ درصد آن توسط بیمه شده و ۲ درصد آن با کمک دولت پرداخت می‌شود. و از مزایای بیمه بازنشستگی و فوت ... بیشتر بخوانید »

خرید سوابق سربازی

  خرید سوابق سربازی برای خرید خدمت سربازی کسانی که قبل از تاریخ ۱۳۸۵/۵/۸حدمت رفته باشند و قبل و بعدش سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشندآن دوسال خدمت کاملا جزو سوابق منظور می شود و دیگر نیازی به پرداخت سابقه حق بیمه ندارند. آن کسانی که بعد از تاریخ فوق سربازی ... بیشتر بخوانید »

بازنشستگی

  شرایط درخواست مستمری بازنشستگی از تامین اجتماعی به گزارش ایسنا،شرایط لازم برای درخواست مستمری بازنشستگی به شرح زیر است: بیمه شدگانی که به سن قانونی بازنشستگی (۶۰سال تمام برای مردان و۵۵سال تمام برای زنان)می رسند،در صورتیکه حداقل سابقه پرداخت حق بیمه مقرر را داشته باشند، می توانند تقاضای بازنشستگی ... بیشتر بخوانید »

بازنشستگی زنان

  شرایط مختلف بازنشستگی زنان سن بازنشستگی زنان براساس بند۱ماده۷۶قانون تامین اجتماعی ۵۵ سال است که در این حالت فرد بیمه شده باداشتن حداقل ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه می تواند بازنشسته شود. بانوانی که دارای ۱۰سال سابقه و ۵۵ سال سن هستندهم می توانند متناسب باسنوات پرداخت حق بیمه بتزنشسته شوند. ... بیشتر بخوانید »

دریافت کد کارگاهی

تعریف: کد کارگاهی یک عدد ۱۰ رقمی است که به هر کارگاه (محلی که دارای کارفرما بوده و بیمه شده در آن کار میکند و مزد دریافت مینماید) اختصاص میابد که سه رقم اول نشانگر شعبه ، سه رقم بعدی نوع فعالیت و چهار رقم آخر نشانگر شماره پرونده میباشد ... بیشتر بخوانید »

انواع بیمه خود اظهاری

مشاغل آزاد اختیاری زنان خانه دار ساختمانی رانندگان با تشکر از شما جهت انتخاب سایت تامین نت به زودی مطالب مربوط به بیمه های فوق در سایت قرار داده میشود با تشکر -دکتر تامین   بیشتر بخوانید »

رفتن به بالا