چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷
تازه ها
شما اینجا هستید: خانه » بیمه تامین اجتماعی » اخبار بیمه » کد پیگیری سوابق بیمه ای ارسال می شود.

کد پیگیری سوابق بیمه ای ارسال می شود.

Samaneh Saabegh Bimeh Shodegan

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان سایت جدید مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی راه اندازی شد. اما در عین ناباوری کاربران نمی توانند وارد سیستم شوندو مشکل این است برای ورود به سایت از کاربران خواسته شده ثبت نام کنند در گام اول شماره ملی و شماره تلفن همراه افراد درخواست می شود و پس از آن از کاربر درخواست می شود برای ادامه مراحل ثبت نام منتظر دریافت کد از طریق پیامک باشد. چند روز است اطلاعاتم را وارد کرده ام و هنوز کد ارسال نشده است. جالب اینجاست که راهی برای ابراز اینکه کد ارسال نشده است وجود ندارد و چنانچه کاربر بخواهد مجدداً کد درخواست کند با پیغام اینکه اطلاعات کاربر قبلاً شده است مواجه می شود.”

در همین زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:” کد ثبت نام برای مشاهده سوابق بیمه ای ارسال می شود اما چون باید به اپراتور مرکزی متصل شود این کار مدتی زمان می برد. بنابراین ممکن است ارسال این کد یک هفته طول بکشد اما حتما برای کاربران ارسال می شود و جای نگرانی نیست.”

بیمه شدگان محترم میتوانند برای مشاهده و ثبت نام سوابق بیمه ای خود به مرکز تامین نت مراجعه کنند.

منبع: hacc.ir

۲ نظر

  1. سلام کمک کنید و راهنمایی پدرم در اسایشگاه سالمندان مشغول هستند سختی کار بهش تعلق میگیره ولی مدیر عامل نمیریزه چیکاری کنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر داده نمی شودخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به بالا