سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
تازه ها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار تامین نت » افتتاح شعبه مرکزی تامین نت

افتتاح شعبه مرکزی تامین نت

با توجه به گسترش روز افزون حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی روزمره مردم، هر روز بیش از پیش شاهد تبدیل شدن امور و روندهای دستی و کاغذی اداری به سامانه های الکترونیکی و تحت وب هستیم؛ تا آنجایی که در برخی حوزه ها انجام دستی و کاغذی کارها به امری ناشدنی و غیر ممکن تبدیل شده است.

عواملی چون راحتی، سرعت و دقت بسیار بالا در انجام کارها، حذف بسیاری از بروکراسی های اداری، امنیت بیشتر اطلاعات، دسترسی و جامعیت فوق العاده و کاهش چشمگیر مصرف کاغذ به صورت مستقیم از یک سو و کاهش رفت و آمد و سفرهای درون شهری و در نتیجۀ آن کاهش آلودگی بصور غیر مستقیم از سوی دیگر به همراه بسیاری دیگر از این دسته مزایا باعث شده است که شرکتها، سازمانها و ادارات کل دنیا به استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی روی آورند. لذا کشور ما نیز از این امر مستثنا نبوده و در قالب طرحی با عنوان “دولت الکترونیک” به این سمت در حرکت است.

عکس مرکز تامین نت

قزوین – شعبه مرکزی تامین نت

در استان قزوین نیز که به عنوان یکی از پیشروان عرصۀ فناوری در کشور شناخته شده است؛ به همت بخش خصوصی و استفاده از نیروی جوان و متخصص، به تازگی مجموعه ای با نام”مرکز تامین خدمات اینترنتی تامین نت” با شعار سرعت، دقت و تکریم ارباب رجوع راه اندازی و شروع به کار نموده است.

برای آشنایی بیشتر با فعالیتهای این مرکز طی مصاحبه ای که با مدیر اجرایی مجموعه داشتیم از ایشان در خصوص مواردی چون حوزه اصلی فعالیت، هدف از تشکیل و راه اندازی و همچنین مشخصه های بارز و مزیتهای رقابتی مرکز جویا شدیم که به شرح زیر به این موضوعات پرداخته شد:

این مرکز در گام نخست بطور تخصصی به ارائه خدمات اینترنتی و نرم افزاری به عموم مردم از قبیل مراجعین، اعضا و مشمولان سازمانهای امور مالیاتی و دارایی و همچنین بیمۀ تامین اجتماعی استان قزوین می پردازد. اما هدف اصلی تامین نت همراهی قدم به قدم عموم مردم برای ورود به دنیای اینترنت و برطرف سازی تمامی نیازهای روزمرۀ اینترنتی ایشان برای تحقق پروژۀ دولت الکترونیک می باشد.

از جمله مشخصه ها و ویژگی های بارز این مجموعه می توان به فضای بسیار مناسب و مجهز با در نظر گرفتن جوابگویی تعداد مراجعین با هدف راحتی ایشان، برخورداری از سیستم های رایانه ای بسیار قوی و بروز به همراه اینترنت پر سرعت، پرسنل آموزش دیده و متخصص در حوزه های کامپیوتری و قوانین مالیاتی و بیمه ای، حضور مشاورین مجرب بازنشسته سازمانهای مذکور اشاره نمود.

راز بالا بودن سرعت سرویس دهی و انجام خدمات اداری و تهیه ی فایلهای مورد نیاز مراجعین این مرکز، طراحی نرم افزاری جامع و خاص مرکز تامین نت است که بطور متمرکز و به تنهایی جایگزین تمامی نرم افزارهای موجود می باشد و به واسطه ی پروفایلی که برای هر شخص در این مرکز تهیه می گردد در مراجعات بعدی وقت بسیار کمی به جهت پاسخگویی نهایی به ارباب رجوع صرف خواهد شد که این مرکز توانسته است مدت زمان انتظار مراجعین را بطور متوسط به سه دقیقه برساند که با توجه به تجربۀ قبلی عموم مردم در مراکز مختلف سطح شهر به اذعان خودشان، این زمان بسیار مناسب می باشد.

نقطۀ قوت و وجه تمایز این مجموعه با مراکز مشابه برخورداری از مشاورین مجرب و متخصص بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی و دارایی می باشد که همه روزه به هم استانی های عزیزمان بصورت تلفنی و یا مراجعۀ حضوری مشاورۀ رایگان در جهت رفع مشکلات و ابهامات حقوقی و قانونی آنان ارائه می نماید.

در همین راستا، سایت و وبلاگ این مرکز نیز با نشانی http://www.taminnet.com به طرح موضوعات و مسائل رایج این عرصه پرداخته و روزانه با انتشار اخبار و مطالب مفید حقوقی و قانونی سعی دارد مرجع اطلاعاتی مناسبی برای شرکتها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی گردد؛ لازم به ذکر است که وبلاگ این مرکز نیز آمادۀ پاسخگویی آنلاین به سوالات مطرح شده بازدیدکنندگان می باشد.

در آخر، ایشان افزودند که تامین نت به عنوان اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تامین خدمات اینترنتی استان، امید دارد که با افزودن حوزه های مختلف دیگری به فعالیتهای خود و نیز افتتاح شعب دیگر در نقاط دیگر این خطه و حتی کشور عزیزمان گامی نو در پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین فرهنگ استفادۀ درست از اینترنت بردارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر داده نمی شودخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به بالا