چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷
تازه ها
شما اینجا هستید: خانه » درباره ما

درباره ما

عکس مرکز تامین نت

عکس مرکز تامین نت

مرکز تامین نت با هدف تامین خدمات اینترنتی برای کسانی که یا به اینترنت دسترسی ندارند و یا آگاهی لازم از قوانین و مقررات سازمانهای مختلف را برای خدمات اینترنتی ندارند راه اندازی شده است و در ابتدا تمرکز فعالیت خود را بر روی سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی قرار داده و در آینده نزدیک نیز ارائه خدمات اینترنتی سایر سازمانها را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.

در راستای فعالیتهای این مرکز سایت تامین نت نیز راه اندازی شده که با بکار گیری اساتید فن که بعضا از بازنشستگان خبره سازمانهای مربوطه میباشند فعالیتهای زیر مد نظر قرار گرفته است:

 1. قوانین و مقررات مهم و ضروری هر حوزه بصورت خلاصه و مفید در سایت قرار داده میشود.
 2. میتوانید پرسشهای خود را از دکتر تامین پرسیده و یا مدارک خود را جهت بررسی ایمیل نمایید . دکتر تامین در اسرع وقت به آنها پاسخ خواهد داد.(“دکتر تامین ” زبان کارشناسان تامین نت در سایت می باشد.)
 3. این سایت در حال تشکیل گروه مشاوران هر شهر بصورت تخصصی میباشد که بصورت  حضوری میتواند به کاربران مشاوره مربوطه را ارائه نماید.لذا مشاوران متقاضی نیز میتوانند رزومه کاری به همراه عکس خود را به آدرس drtamin [at] taminnet.com ایمیل نمایند
 4. دکتر تامین با داشتن کادری مجرب  میتواند در تمامی امو مربوط به سازمان تامین اجتماعی اعم از بررسی محاسبات پیمانکاری ، حسابرسی ، نماینده کارفرما در هیاتهای تشخیص (بدوی و تجدید نظر) ، تهیه و تنظیم لیست بیمه ، تهیه لایحه دفاعیه و… و همچنین امور مربوط به اداره دارایی اعم از تهیه لیست مالیاتی ، دفاتر نویسی دارایی ، تنظیم لایحه دفاعیه و نماینده کارفرما در هیاتها ، تنظیم انواع اظهارنامهای مالیاتی و…. وامور مربوط به حسابداری اعم از دفاتر نویسی دارایی ، تنظیم حقوق و دستمزد ،مشاوره در انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب به همراه نصب و آموزش و پشتیبانی و…همچنین امور مربوط به برنامه نویسی و ….همراهی مطمئن در کنار شما باشد.

تامین نت خود را در ارائه اطلاعات و مشاوره در چارچوب قوانین و مقررات هر سازمان مکلف میداند لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هر گونه اظهار نظر خلاف مقررات لطفاْ سریعاْ موضوع را اطلاع رسانی فرموده و ما را در راه اطلاع رسانی دقیق و ارزشمندتر یاری نمایید.

۴ نظر

 1. مدیریت محترم سازمان تامین اجتماعی – سلام سازمان تامین اجتماعی شعبه خرمشهر طبق قانون سختی کار مشاغل به میزان دوتا ۴درصد (جمعاً ۸درصد) کسر مینماید. آیا این قانونی است. لطفاً مراتب به ایمیل ارسال فرمایید. با تشکر شهریور۹۴

  • با سلام
   احتراما به اطلاع میرساند طبق بخشنامه های ۴۹/۵ و ۴۹/۶ سازمان تامین اجتماعی نحوه محاسبه حق بیمه ۴ % سخت و زیان آور تغییر کرده است که ریز محاسبه در سایت موجود میباشد . در قسمت جستجو وارد نمایید ” ۴% سخت و زیان آور”

 2. باسلام
  اینجانب سعید رنجبر در پرداخت حق بیمه خود به صورت اختیاری دچار مشکل شده ام با دریافت برگ درخواست در قسمت دریافت برگ درخواست فایلی برای پرداخت نمایش داده نمیشود .و عدم صدور صادر زده میشود از شما تقاضا دارم اینجانب را راهنمای نمایید

  • با سلام علت عدم صدور در اختیاری از ۲ حالت خارج نیست ۱- فیش دوره قبل پرداخت نشده ۲- میبایست گردش حساب گرفته شود. در حالت دوم باید با شعبه تماس حاصل فرمایید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر داده نمی شودخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به بالا